Facebook

Poznaj naszą telewizjęTELEWIZJA – POZNAJ NASZĄ TELEWIZJĘ

Karaoke

Rozkręć z naszą telewizją każdą domówkę! Dzięki bezpłatnemu dostępowi do aplikacji w twoim dekoderze z setkami utworów muzycznych w ciekawych aranżacjach karaoke nabierze nowego wymiaru, a twoim gościom da niezapomniane wrażenia. Pozwól ponieść się muzyce i poczuj się jak prawdziwa gwiazda!

Karaoke

Responsive

Oglądanie na tablecie, laptopie oraz telefonie

Każdemu z nas zdarza się długa i nużąca podróż lub godziny oczekiwania w poczekalniach. Często w tym samym czasie emitowany jest nowy odcinek naszego ulubionego serialu. Dzięki bezpłatnej możliwości oglądania na smartfonie lub tablecie nie musisz już nagrywać odcinka, aby go potem obejrzeć, możesz to zrobić teraz i zamiast nudnego oczekiwania przeżyć z bohaterami kolejną fascynującą przygodę lub obejrzeć najnowsze wiadomości!

Multimedialny dekoder

Nasz multimedialny dekoder może stać się częścią twojego domu już dziś! Nagrywaj, przewijaj oraz zatrzymuj program kiedy masz na to ochotę. Pamiętasz jak w pośpiechu biegłeś do sklepu po piwo i popcorn, aby zdążyć na mecz? Dziś te czasy się skończyły! Zgłoś się do Biura Obsługi Klienta i odkryj możliwości jakie daje nasz multimedialny dekoder.

Dekoder TV

Timeshifting

Timeshifting

Timeshifting to technologia, w którą wyposażony jest nasz multimedialny dekoder, a która pozwala na zatrzymywanie oraz przewijanie programu emitowanego na żywo. Aby móc korzystać z tej funkcji należy podłączyć do dekodera zewnętrzny nośnik danych USB.

PVR

PVR to funkcja, która pozwala na nagrywanie programów. Nasz dekoder oferuje Państwu możliwość nagrywania oraz oglądania innego kanału w tym samym czasie! Funkcje można także wykorzystać do nagrania programów emitowanych dopiero za kilka dni. Dzięki temu już nigdy nie przegapisz swoich ulubionych filmów, seriali oraz programów dokumentalnych!

PVR

EPG

EPG jest cyfrowym odpowiednikiem tradycyjnego programu telewizyjnego. Wystarczy wybrać odpowiedni przycisk na pilocie i możemy sprawdzić pełny program nie tracąc jednocześnie dźwięku z aktualnie oglądanego kanału. Drugim sposobem na szybki podgląd programu bez przerywania oglądania jest miniEPG.

Multiroom

Pozwala na oglądanie w jednym czasie różnych programów na różnych telewizorach. Jeżeli masz już dość oglądania romantycznej historii Esmeraldy i Armando, bo przegrałeś walkę o pilota z żoną, a najchętniej oglądałbyś teraz bramki Messiego nie czekaj! Zadzwoń do naszego Biura Obsługi klienta i zamów usługę multiroom. Za 10 zł miesięcznie będziesz mógł oglądać ulubiony sport do woli!

multiroom

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Z naszą telewizją to ty decydujesz co ogląda twoje dziecko. Inteligentne technologie wykorzystane w naszym dekoderze pozwalają ci na pełną kontrolę. Zablokuj programy powyżej pewnej kategorii wiekowej lub nawet całe kanały! Dzięki temu możesz spać spokojnie, bo twoja pociecha nie jest narażona na niewłaściwe treści.

Kanały dla dorosłych

Wprowadź z naszą telewizją odrobinę pikanterii do swojej sypialni! Zamów pakiet tematyczny przygotowany specjalnie z myślą o widzach dorosłych. Możesz z niego korzystać bez obaw, dzięki inteligentnemu systemowi kontroli rodzicielskiej.

Kanały dla dorosłych

VOD

VOD jest angielskim skrótem Video On Demand, czyli wideo na życzenie. Stając się naszym abonentem otrzymujesz bezpłatny dostęp do wypożyczalni Toya GO, w której znajdziesz wiele filmów oraz innych ciekawych materiałów. Decyduj, kiedy oglądasz, bądź niezależny od ramówki telewizyjnej, zostań naszym abonentem już teraz!

PPV (pay-per-view)

Oglądaj emocjonujące walki bokserskie, mecze piłkarskie oraz inne wydarzenia dostępne tylko po wykupieniu dostępu do usługi PPV (kanały 498 i 499). Dostęp możesz zamówić bez wychodzenia z domu!

Boks

speedtest

Test szybkości łącza

Sprawdź z nami prędkość swojego łącza. Pamiętaj, aby zawsze wykonywać test bezpośrednio na kablu, którym dostarczamy internet do twojego mieszkania. Test wykonywany przez router, switch lub po bezprzewodowej sieci Wi-Fi może być niemiarodajny. Zanim zgłosisz problem upewnij się, że wszystkie twoje urządzenia działają prawidłowo.